Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do ZOO Lešná

19. 5. 2007

          Výlet do ZOO LešnáObrazek

Všichni, kdo s námi nejeli, mohou jen litovat!

V sobotu 19. května 2007 jsme vyrazili na výlet do ZOO Lešná. Autobus přijel přesně ve stanovenou dobu, a tak se mohlo vyrazit. Jelo nás 28, z toho 14 dětí.

Cesta uběhla rychle, a už jsme stáli za branou ZOO. Celá zahrada je rozdělena podle jednotlivých kontinentů, a nově je zde otevřena tropická hala Yucatan.

Každý chodil podle svého tempa, ale neustále jsme se potkávali. Bylo se stále na co dívat a co pozorovat. Na ladně kráčející žirafy, mohutné slony, odpudivé ptáky marabu. Děti nadchl ostrov lemurů, kde si mohly zvířátka i pohladit. Majestátní lvi i mlsní medvědi, barevní papoušci (mimochodem, jejich voliéra byla volně přístupná), spící klokani, kolem kterých jsme mohli také procházet, až po tuleně a tučňáky, jejichž krmení jsme mohli přihlížet, nebo důstojný gorilí pár, to vše a mnoho dalšího bylo v Lešné k vidění. Toto je jen malý výčet všeho, co nás upoutalo. Někteří projeli část ZOO vláčkem, děti se povozily na ponících a na velbloudovi a vydováděly se na průlezkách a atrakcích, kterých tu bylo plno. Když už jsme byli unaveni, šli jsme se občerstvit do některé z mnoha restaurací ( výborně tu vaří a za přijatelné ceny) a pak si vybrali z mnoha druhů tu „svou“ zmrzlinku.

No a bylo hned půl šesté a my se unavení, ale spokojení, vraceli domů.

Každý měl plnou hlavu zážitků a děti si vezly každé ten svůj zaručeně nejpěknější suvenýr – hračku zvířátka.

Já už jsem zase ale přemýšlela, kam příště …………

Těšte se, brzo zase něco podnikneme !

Příspěvek: Elena Obdržálková 

 

Náhledy fotografií ze složky Lešná 19. 5. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář