Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodloužený víkend rodin - 12.5.-15.5. 2011

29. 5. 2011

Letos jsme nás jelo 9 rodin (17 dětí a 16 dospělých) a našli jsme si rodinný penzion U Výletů v malé vesničce Moravec, poblíž Křižanova.

Hned, jak jsme přijeli, bylo jasno, že toto je to místo, které jsme tak dlouho hledali pro naše společné prodloužené víkendy:

Velká předsíň,  perfektně vybavená velká kuchyň, prostorná jídelna, kam jsme se všichni pohodlně vešli, koutek s televizí a hračkami pro děti, kulečník, fotbálek, čisté, útulné pokoje , čisté sociální zařízení a nakonec to nejlepší – velká tělocvična s pingpongovým stolem. Nesmím zapomenout na okolí penzionu – terasa s možností venkovního posezení, krb na grilování, velké dětské pískoviště, volejbalové hřiště, průlezky a houpačky pro děti a na konci areálu ohniště, kde jsme opékali špekáčky.

Po oba dva dny jsme podnikali výpravy po okolí Moravce a odpoledne jsme si prostě hráli – děti se rozdělily podle věku a pohlaví a užívaly si krásného prostředí a volnosti, no a rodiče nezůstali pozadu – kulečník, fotbálek, ping-pong, volejbal a nesmíme zapomenout i na hokej (MS v hokeji na Slovensku).

Počasí nám přálo, jen v neděli při odjezdu pršelo – to aby nám nebylo líto, že musíme odjet.

Všem se pobyt u Výletů moc líbil, a tak již máme zamluvený pobyt na příští rok.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Prodloužený víkend rodin - 12.5.-15.5. 2011

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář