Jdi na obsah Jdi na menu
 


VI. Vánoční výstava - 26. - 27. 11. 2011

12. 1. 2012

Přes všechny problémy, které přípravu letošní výstavy doprovázely, měla největší návštěvnost za poslední čtyři roky. Slavnostním zahájením bylo vystoupení pěveckého souboru Dreams ze školy v Šaraticích.

            Opět zde byly k zakoupení ručně vyráběné svíčky od Gregorů, keramika paní Sosíkové a paní Svobodové, výrobky paní Kleisové, svícny a hedvábné šátky slečny Šponerové, výrobky Domečku a ze školky. Nově tu byly k prodeji perníčky paní Zezulové, vyšívané ozdoby paní Večeřové, adventní věnce dekorace z K+K zahrada Blažovice, výrobky z kukuřičného šustí, z pergamenového papíru a mnoho dalšího.

I letos byla část výstavy vyčleněna na ukázku výrobků našich spoluobčanů. Ti se letos pochlubili nejen keramikou, perníčky, batikovaným oblečením, malováním na sklo, ale také paličkovanými šperky a ručně vyráběnými náušnicemi.

Rok od roku přibývá nejen výrobků na naší výstavě, ale přibývá i návštěvníků nejen od nás, ale i z okolních vesnic. A nesmím zapomenout na nedělní návštěvu regionální televize RTA, jejíž štáb natočil krátký dokument nejen o naší výstavě, ale i o celém našem Domečku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář