Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zábavní park Bongo _ 23. 1.2010

15. 2. 2010

 

Jelikož se Stance podařilo sehnat slevové kupóny do Bonga, mohly tak jít rodiny s dětmi za poloviční cenu, zorganizovali jsme nájezd Zbýšováků na Bongo.

Ačkoliv bylo venku – 15°C a uvnitř jsme se taky museli zahřívat pohybem, protože nic jiného nebylo, v otvírací dobu nás tam bylo 7 rodin a odpoledne se přidaly další.

Děti se hned rozprchly po atrakcích a doslova zmizely rodičům v obrovské hale z očí.

Ale ani my dospělí jsem nezaháleli a hned jsme se dívali, kterou atrakci vyzkoušíme jako první. Dopoledne tam nebylo ani moc lidí, tak jsme se vydováděli i my, ale po obědě se skluzavky začínaly plnit dětmi, a tak jsme raději kolem třetí zatroubili k ústupu a odjeli domů.

I tak jsme toho měli dost a děti taky.

Byl to příjemně strávený den, kdo tam nebyl, mohu jen doporučit, dokonce i jídlo je za přijatelné ceny – např. sýr a hranolky za 60,- Kč, jen pití je trošku dražší, ale můžete si vzít svoje, jen ho musíte konzumovat mimo atrakce.

A ještě jedna rada – pro děti vezměte teplé ponožky (nesní se tam v botách) a pro sebe nějaké přezůvky ( kdo zapomene může si tam za 20,-Kč koupit – taky je mám, jsou celkem pohodlné).

Autor: Elena

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář